Codzienna higiena ciała to podstawa zdrowych nawyków. Każdego wieczoru w zaciszu domowej łazienki zmywamy z siebie trudy i radości minionego dnia, przygotowując się na odpoczynek.  Ta codzienna rutyna dotycząca mycia ciała często jest bagatelizowana. Wybieramy „byle jakie mydło”, które szybko zmyje to, co trzeba i nie zastanawiamy sie, jak wpłynie na naszą skórę lub samopoczucie. A  żel pod prysznic to bardzo ważny kosmetyk w pielęgnacji skóry. 

ŻEL POD PRYSZNIC – SKŁAD

Jednym z ważniejszych aspektów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, gdy wybieramy żel pod prysznic, jest skład produktu. Czy zawiera sztuczne, syntetyczne substancje, silne detergenty, sprawiające, że nasza skóra zaczyna tracić nawilżenie? Silnie myjące środki zaburzają naturalny mikrobiom naszej skóry. A to z kolei skutkuje zaburzeniem równowagi, także hydrolipidowej.

Naturalny skład produktu kosmetycznego to wielka wartość, która powinna stanowić największy czynnik wpływający na nasze decyzje zakupowe. Dopiero wybierając to, co naturalne, zdrowe i bezpieczne decydujemy się zadbać o swoje ciało z miłością.

ZAPACH

Wieczorne oddziaływanie na zmysły  jest ważne.  Możemy dzięki niemu nastroić sie, wyciszyć, przygotować ciało i umysł do odpoczynku. Z pewnością wybór żelu powinien być zgodny z naszymi preferencjami zapachowymi. Nie polecamy codziennie wieczorem wchodzić pod prysznic z poczuciem, że trzeba szybko zmyć niekorzystny zapach żelu. Każda nasza czynność powinna być wykonywana z miłością do nas samych. A miłość do siebie to robienie tego, co zgodne z naszym wnętrzem. Dlatego w BOSQIE przygotowaliśmy kilka wariantów zapachowych. Możesz znaleźć żel o zapachu słodkim, jak również bardziej wytrawnym. Wybór zależy wyłącznie od Ciebie.

POJEMNOŚĆ

W naszym sklepie możesz zamówić dwie pojemności żelu pod prysznic: 150 ml oraz 500 ml. Jeśli wybierasz się w krótką podróż, warto nabyć mniejszą butelkę żelu, dzięki czemu nie zajmie Ci dużo miejsca w walizce. Do codziennej pielęgnacji skóry polecamy jednak wybrać wariant 500 ml – to rozwiązanie sprawi, że długo będziesz cieszyć się swoim ulubionym żelem.

ŻEL POD PRYSZNIC – SPRAWDŹ BOSQIE

Bardzo zachęcamy Cię do odkrycia naszych BOSKICH żeli pod prysznic – to natura zamknięta w opakowaniach nadających się do recyklingu. W każdej butelce zamknęliśmy serce i piękno natury. Zapraszamy Cię do odkrycia tego, co mamy na Ziemi najcenniejszego.