Wraz z nadejściem marca powoli rozpoczynamy odgruzowywanie się z leniwej i szarawej zimy. Nie tylko w garderobianej szafie, ale także w kosmetykach warto zaprowadzić wiosenne porządki. Wiemy, że obecna sytuacja na świecie nie sprzyja pozytywnym myślom i porządkom, lecz właśnie teraz warto zadać sobie pytanie, co mam i z czego jestem dumny, a czego w swoim życiu nie chcę. Jak tego dokonać, o czym trzeba wiedzieć? Dzisiaj w naszym poradniku podpowiadamy. 

WIOSENNE PORZĄDKI W TWOJEJ ŁAZIENCE

Marzec zwiastuje nam wiosnę. Pierwsze przebiśniegi pojawiły się na naszych trawnikach. Powoli porzucimy ciężkie kurtki, rękawiczki i czapki. A to sprawi, że nasza skóra będzie potrzebować innego niż dotychczas podejścia w codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Czas wybrać się do naszej łazienki i sprawdzić, które kosmetyki chcemy zatrzymać, których się pozbyć, a o które uzupełnić łazienkową półkę. Może to czas na podjęcie decyzji, dzięki której zadbamy o środowisko i zaczniemy korzystać z naturalnych kosmetyków marki, która pozyskuje to, co najlepsze w zgodzie z naturą?

NATURALNE OLEJE NA LŚNIĄCE WŁOSY

W zimie nasze włosy są wystawiane na próbę. Grube czapki, kaptury, zaś w domu suche powietrze – gotowy przepis na utratę blasku, zwiększenie łamliwości i wypadania. Jak po zimowych trudach doprowadzić nasze włosy do porządku? Proponujemy zastosować zabieg olejowania włosów z wykorzystaniem oleju oraz hydrolatu. Całą procedurę tego domowego zabiegu tzw. „włosingu” przedstawiamy w naszym artykułach:

GŁADKIE DŁONIE 

Mróz, deszcz i śnieg robi swoje – a dokładnie sprawia, że dłonie stają się szorstkie. Po zimie należy im się szczególne traktowanie: peeling, krem do rąk to musthave wiosennej kosmetyczki. Warto korzystać z naturalnych kosmetyków. Jeśli zastanawiasz się, jaki peeling okaże się najlepszy, sprawdź nasze produkty poniżej!

Jakie sposoby na wiosenne porządki w kosmetyczce mają nasi klienci? Dajcie nam znać w komentarzach!