Pierwszy dzień wiosny już za nami, dlatego oficjalnie czas zacząć wiosenne porządki naturalnie! Z naszą pomocą (a dokładnie z poprzednimi wpisami) uprzątnęliście już Wasze „beauty strefy”. Z pewnością posiadacie już odpowiednie produkty do pielęgnacji skóry na wiosnę (a jeśli nie, to zachęcamy do nadrobienia tego etapu). Jak jednak wykorzystać produkty kosmetyczne, np. olejki eteryczne do odświeżenia wnętrz Waszych domów i mieszkań na wiosnę? Jesteście ciekawi, jakie zastosowania idealne na wiosnę posiadają naturalne olejki eteryczne? Czytajcie zatem dalej. 

WIOSENNE PORZĄDKI NATURALNIE!

Domyślamy się, że taki tytuł na blogu producenta kosmetyków naturalnych może być prawdziwą ciekawostką. Jednakże chcemy Wam opowiedzieć o wszystkich zastosowaniach olejków eterycznych (a jest ich całkiem sporo i z pewnością o wielu czytaliście w naszych wpisach!). Dzięki olejkom eterycznym wprowadzicie do wnętrza nie tylko wyjątkową czystość, ale i wspaniałą atmosferę. I zrobicie to zupełnie…naturalnie!

OLEJEK ETERYCZNY A PACHNĄCA PODŁOGA

Sposób na czystą podłogę i piękny zapach? Wlej kilka kropli olejku eterycznego z grejpfruta do wiadra z wodą. Tak przygotowaną miksturą zmyj podłogę. Olejek będzie parował, a w powietrzu poczujesz cytrusową nutę – w sam raz na wiosnę!

olejek eteryczny

OLEJEK ETERYCZNY A PACHNĄCE PRANIE

Sposób na pachnące cytrusami wiosenne pranie? Dodaj kilka kropli cytrynowego olejku  do pralki i ciesz się wyjątkową świeżością! Sprawdź, jak taki szczegół potrafi wiele zmienić. Olejek cytrynowy znajdziesz poniżej :)

OLEJEK ETERYCZNY A PACHNĄCE WNĘTRZE

Sposób na naturalnie piękny zapach od razu po przekroczeniu progu Twojego domu? Olejek eteryczny zastosowany w rogach dywanów, na tekstyliach (poduszkach). Wystarczy krótka chwila i kilka kropli , by w pokoju dziennym bądź sypialni unosił się zapach, który kochasz. Wypróbuj i przekonaj się, jak olejek eteryczny potrafi zmienić naszą codzienność.

Wiosna wkrada się do naszych domów. Pozwólmy jej dobrze zakwitnąć i cieszmy się tym, co natura ma dla nas najlepszego. Olejki eteryczne to prawdziwe cuda wprost z natury – czyste esencje roślinne.  Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów – napisz do nas na naszych mediach społecznościowych.