Kosmetyki do pielęgnacji twarzy to nie są produkty, których używa się od święta. Towarzyszą nam (a przynajmniej powinny) codziennie przez cały rok. Wiosna jednak ma w sobie coś energetyzującego i motywującego do podjęcia szerszych działań wspierających nasze naturalne piękno. Coraz cieplejsza aura i więcej słońca sprawia, że uśmiech sam pojawia się na naszych buziach. I z przyjemnością sięgamy po dobra natury, które również budzą się do życia. Wiosenna naturalna pielęgnacja twarzy to nie jest wymysł – realna potrzeba coraz większej liczby naszych konsumentów. Dziś pokazujemy, jak przeprowadzić rutynę pielęgnacyjną na wiosnę z naszą pomocą!

WIOSNA, ACH, TO TY!

Wiosna to piękna pora roku, podczas której cały nasz świat budzi się do życia. Słychać coraz śmielszy ćwir wróbli, a w powietrzu unosi się delikatny zapach kwiatów i świeżej trawy. I wiatr. O wiosennym wietrzyku nie można wszak zapomnieć – to on otula nasze twarz i prowadzi w stronę ostatecznej pobudki. A budzimy się także i my! Po zimie nasza skóra często jest szarawa, ziemista i bardzo zmęczona. Czas ją pobudzić, odnowić i ożywić. Uśmiech pojawi się sam, więc kolejne kroki łatwo razem podejmiemy, by przywrócić naszej cerze promienny blask. Niech inni widzą, że wiosna kwitnie także w nas!

ZADBAJ O NAWILŻENIE OD ŚRODKA

Ważne jest skupienie się na swoim organizmie w sposób holistyczny. Spojrzenie na siebie jako na całość daje najlepsze rezultaty i BOSQIE zawsze do tego zachęca: pielęgnuj ciało i ducha! Przypominamy więc dziś, na co szczególnie warto zwrócić uwagę.

Na wiosnę:

  • pij dużo wody, aby skóra była odpowiednio nawilżona od środka,
  • zadbaj o jedzenie świeżych warzyw i owoców,
  • dużo spaceruj na świeżym powietrzu,
  • zadbaj o regularny wysiłek fizyczny (może to czas, by wrócić do ulubionego sportu?).

WIOSENNA NATURALNA PIELĘGNACJA TWARZY

Gdy kwestie zdrowego stylu życia mamy za sobą, czas na dobór kosmetyków. W BOSQIE stawiamy na NATURĘ. Na wiosnę szczególnie warto przypomnieć sobie nasz artykuł na temat błędów w pielęgnacji twarzy, a także drugi artykułu na temat porannego oczyszczania twarzy. Gdy ich lekturę mamy za sobą, wiemy już całkiem sporo jak po kolei używać poszczególnych produktów do pielęgnacji twarzy. Dlatego nie przedłużając, poniżej prezentujemy Wam nasze kosmetyki z poszczególnych kategorii, dzięki czemu łatwo skompletujecie całą wiosenną kosmetyczkę!

1.Oczyszczanie twarzy

2. Naturalny Hydrolat 

3. Kremy do twarzy

Z okazji zbliżającej się wiosny życzymy Wam pogody ducha, uśmiechu i jak najmniej zmartwień. Niech Wasza skóra promienieje blaskiem natury!