Marzec zbliża się do końca, więc to najwyższy czas na…ulubieńców miesiąca! Co w tym miesiącu cieszyło się największą popularnością wśród naszych klientów? Jesteśmy przekonani, że ulubieńcy marca dla wielu z Was nie będą zaskoczeniem. Co bowiem może królować u progu wiosny?
Dziś uchylamy rąbka tajemnicy!

Wiosenna energia

Puk, puk – nieśmiało zawitała Kwiatowa Pani. Czy zostanie z nami już na dobre, czy może się zrazi, ucieknie, schowa się za płatkami śniegu, by powrócić nieco później? Cóż, w naszej szerokości geograficznej jest to dość powszechne zjawisko. I nieważne, jak będziemy prosić – Pani Wiosna ma swoje zdanie i wie, kiedy przychodzi na dłużej, a kiedy wpada tylko na chwilę, nieco speszona. Jednakże w naszych sercach wiosna zachodzi niejako niezależnie od pogody. Gdy nastaje marzec – coś się w nas budzi, zmienia, jakby rwie do ponownego odkrywania swojego piękna i potencjału. I żadna siła nas wówczas nie zatrzyma. Nawet chwilowy kaprys Pani Wiosny, która obróci się na pięcie i poczeka w progu. Znacie tę wewnętrzną wiosenną energię? To wiosenne bicie serca jak gdyby na pierwsze zakochanie? My znamy. I uważamy, że to wspaniały czas na powrót do naturalnej pielęgnacji, do dobrych nawyków.

ULUBIEŃCY MARCA

Sprawdźmy zatem, które naturalne kosmetyki BOSQIE cieszyły się Waszym szczególnym zainteresowaniem w marcu – miesiącu wiosny.
Nie byliśmy zdziwieni, gdy okazało się, że prym wiedzie…

Naturalny Prebiotyczny Peeling do rąk! 

Naturalny Prebiotyczny Peeling do dłoniNasz prebiotyczny peeling BOSQIE  zawiera naturalną substancję ścierną z drobno mielonego pumeksu, który skutecznie złuszcza martwy naskórek, odżywia oraz działa uelastyczniająco na suchą  skórę, nadając jej uczucie gładkości. Poprzez złuszczenie pobudza skórę do odnowy. Oczyszcza zatkane pory, zwęża je i przywraca skórze świeży, promienny wygląd. Po zimie, podczas której nasze dłonie wystawiane są na niekorzystne warunki pogodowe: zimny wiatr, mróz, wilgoć, potrzebują reanimacji. I tutaj, jak widać, najlepiej sprawdzi się dogłębne oczyszczenie, pozbycie się martwego naskórka. Warto dodać, że nasz produkt nie narusza naturalnej równowagi hydrolipidowej oraz zapewnia optymalne nawilżenie.

 

 

 

 

 

Naturalny Prebiotyczny Krem do rąk!

Krem do rąk Kora Wierzby i PieprzNaturalny silnie odżywiający krem do rąk z prebiotykiem, korą wierzby i pieprzem gwarantuje natychmiastowe uczucie nawilżenia i komfortu. Zawiera korę wierzby bogatą w salicylany, które oprócz regulowania procesu złuszczania naskórka, ułatwiają wnikanie substancji aktywnych odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego stopnia nawilżenia. Ma również działanie złuszczające, wspomaga gojenie się ran, oczyszcza, uelastycznia i napina skórę. Zawarte w korze garbniki działają ściągająco. Wysoka zawartość kwasu salicylowego występującego w korze jest mniej inwazyjna i łatwiejsza w użyciu w porównaniu do tej, wprowadzanej syntetycznie. Szczególnie polecamy zastosować go zaraz po użyciu peelingu do dłoni. Dzięki temu skóra będzie gładka, nawilżona i… szczęśliwa!

 

 

 

 

 

Naturalny Antyperspirant!

Antyperspirant Naturalny - bezzapachowyWraz z nadejściem wiosny wzrasta temperatura, a to z kolei sprawia, że coraz częściej się pocimy. Aby zapobiec przykrym zapachom, sięgacie po naturalny antyperspirant od BOSQIE, co bardzo nas cieszy! Antyperspirant BOSQIE jest w 100% naturalny. Nie tylko zapobiega przykremu zapachowi potu, ale przede wszystkim pielęgnuje skórę. Jest bezzapachowy, dzięki czemu doskonale sprawdzi się dla alergików i osób o wrażliwej skórze. Nie zatyka gruczołów potowych. I przede wszystkim działa!

 

 

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że podoba Wam się nowa kategoria wpisów: ulubieńcy miesiąca. To dla nas wielka radość, gdy możemy dzielić się z Wami tym, co najlepsze. Dziękujemy, że każdego dnia wybieracie życie w zgodzie z naturą!