Targi Rzeczy Ładnych to najlepszy polski design w jednym miejscu. Ich misja to ułatwienie dotarcia do wyjątkowo estetycznych przedmiotów, które cieszą oko i wpływają na jakość życia. Z tego względu naszego BOSQIE nie mogło na nich zabraknąć! Zapraszamy Was do krótkiej relacji z tego wyjątkowego wydarzenia :) 

TARGI RZECZY ŁADNYCH – IDEA

Czym są Targi Rzeczy Ładnych? To dwudniowe święto dla tych, co kochają odkrywać piękno w produktach dnia codziennego.  Składa się z dwóch części: targowej oraz edukacyjnej (to właśnie wtedy organizowane są warsztaty, wystawy oraz prezentacje). To wielkie wydarzenie, skupiające wszystkich, którzy kochają design, organizowane jest trzy razy w roku w Warszawie. W tym roku miało miejsce 11-12 grudnia na Stadionie Narodowym PGE.  Jego celem jest wsparcie polskiego designu, stworzenie dialogu między projektantami, producentami, mediami, a także klientami. Ogromne zainteresowanie targami pokazuje, jak ważne są wartości estetyczne w codziennym życiu. Warto o tym pamiętać, tworząc swoje produkty.

TRŁ ZIMABOSQIE – TARGI RZECZY ŁADNYCH 

Stanowisko BOSQIE znajdowało się w ekskluzywnej Strefie ELLE. Byliśmy podekscytowani możliwością spotkania się z Wami i opowiedzenia na żywo o działaniu naszych naturalnych kosmetyków. To była świetna okazja do poznania konsystencji peelingów do ciała, balsamów oraz zapachów, które skradły Wasze serca. Wiele z Was lubi słodkie zapachy, stąd w naszym asortymencie posiadamy np. Peeling do ciała OWOCE LASU , ale wiele opowiedziało się bardziej za naszymi wytrawnymi nutami zapachowymi. Tutaj prym wiódł nasz Peeling Magnezowo – Ziołowy oraz Krem do Rąk Kora wierzby i pieprz! 

TRŁ ZIMA! KATOWICE

A już w ten weekend BOSQIE pojawi się na Targach Rzeczy Ładnych w Katowicach! Jeśli nie mieliście okazji przywitać się z nami w Warszawie, zachęcamy Was do zarezerwowania czasu 18-19 grudnia! To ostatni dzwonek, by zaopatrzyć się w świąteczne prezenty dla Bliskich!

ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU

A jeśli nie możesz być z nami na Targach Rzeczy Ładnych, prezenty świąteczne możesz skomponować z naszą pomocą online. Jeśli zastanawiasz się nad właściwościami produktu lub potrzebujesz porady, napisz do nas na facebooku lub instagramie. Z przyjemnością doradzimy, byś Ty oraz Twoi bliscy byli zadowoleni ze świątecznych podarunków!