Śnieg prószy za oknem, na dworze radośnie lepią bałwana dzieci.  A to niezmiennie oznacza jedno: coraz bliżej święta. Dla wielu najpiękniejszy czas w grudniu. Jak co roku stajemy przed dylematem: jaki prezent kupić bliskim pod choinkę? Co wywoła uśmiech na ich twarzy? Dzisiaj BOSQIE przychodzi Wam z pomocą. Sprawdź nasze propozycje na świąteczne prezenty!

PREZENT NIESPODZIANKA

Często pytanie bliskich wprost o to, co chcieliby dostać, nie wchodzi w grę. Prezent ma stanowić zaskoczenie (to miłe zaskoczenie). A to z kolei stanowi spore wyzwanie dla tego, kto ten prezent kupuje. Czasem nie wystarczy dobrze znać osoby, której sprawia się prezent. Niech się zdarzy, że nie usłyszymy jakieś ważnej historii sprzed tygodnia i już nasz prezent może nie być odpowiedni. Jak temu zapobiec? Najlepiej wybrać taki prezent, w którym ostatnie słowo ma obdarowany. Czyli?

VOUCHER PREZENTOWY

Dlaczego to dobre rozwiązanie? Jest to bowiem coś pomiędzy gotówką a prezentem materialnym. Otrzymując voucher, obdarowany może sam spokojnie wybrać dokładnie to, co uważa za najlepsze dla siebie. Nie będzie tu więc rozczarowania czy zwracania prezentu do sklepu. Ryzyko nietrafienia jest naprawdę nikłe. Nasz sklep oferuje kilka opcji bonów prezentowych na każdą kieszeń, a jego zakup i realizacja jest bardzo prosta!

REALIZACJA KARTY PODARUNKOWEJ

Karty podarunkowe dostępne są o nominałach: 50, 100, 200, 300400, 500 zł. Co więcej, karta łączy się kodami rabatowymi i aktualnymi promocjami.
Voucher  przesyłany jest na wskazany adres email lub jako karta w formie fizycznej przesyłana jest na adres podany do wysyłki. Realizacja jest zatem wygodna i łatwa.

Oprócz tego:

  • Jeśli kwota zakupu jest wyższa niż wartość karty podarunkowej, można dopłacić różnicę online.
  • Niewykorzystane środki na karcie pozostają i mogą być wykorzystane podczas kolejnych zakupów.

ŚWIĄTECZNE PREZENTY – NATURALNE KOSMETYKI

Jeśli jednak doskonale wiesz, że kosmetyki to konik bliskiej osoby, polecamy sprawić jej zestaw prebiotycznych kosmetyków, które zatroszczą się o jej skórę. Najlepiej wybrać kosmetyki z różnych kategorii: coś dla relaksu, coś dla pielęgnacji dłoni, coś do pielęgnacji skóry twarzy. Tak skomponowany zestaw będzie długo służył i dbał o bliską osobę holistycznie.

MASZ PYTANIE? ZNAJDZIEMY ODPOWIEDŹ!

Jeśli masz pytanie odnośnie działania konkretnego produktu, potrzebujesz porady w skomponowaniu prezentu, napisz do nas! Z przyjemnością porozmawiamy i pomożemy w wyborze :)