Każdego roku większość z nas staje przed dylematem, jakie prezenty podarować bliskim w najpiękniejszym (dla wielu) dniu w roku. W gąszczu internetowych reklam i wyciągniętych rąk sprzedawców, które tylko krzyczą „wejdź do mnie, wejdź do mnie!” nie trudno o zawrót głowy. Dlatego dziś mamy dla Was kilka pomysłów na skomponowanie zestawów prezentowych. To ostatni dzwonek, by zdążyć z prezentem przed świętami! Przed Wami prezentownik 2021.

KOSMETYKI NATURALNE JAKO PREZENT?!

Tak. Uważamy, że podarunek dla bliskiej osoby to coś, co ma nieść dobro, radość. Nasz prezent ma przynieść szczęście, a często być także dobry dla zdrowia. A zatem prebiotyczne kosmetyki naturalne są wyjątkowym wyborem, który płynie z serca. Dlaczego?

Prebiotyki to pożywka i wsparcie dla drobnoustrojów znajdujących się na naszej skórze. Dzięki nim skóra jest gładka, odpowiednio odżywiona i nawilżona. Codzienne używanie detergentów zaburza bowiem naturalną mikroflorę skóry. A to prosta droga dla patogenów, częstszych chorób skóry i nie tylko. Choroby skóry bardzo często oddziałują negatywnie na psychikę – osoba się wstydzi (choć zupełnie niesłusznie), bo choroby skóry widoczne są na pierwszy rzut oka w przeciwieństwie na przykład do chorób wewnętrznych. A więc dobrej jakości kosmetyki posłużą nie tylko jako profilaktyka dla zdrowej skóry, ale także dla pozytywnego nastawienia wewnętrznego „ja”. Ten prezent jak mało który zadba o ciało i ducha obdarowanej osoby!

PREZENTOWNIK 2021

#ZESTAW DEDYKOWANY 
  • ZESTAW DLA RELAKSUDla relaksu: Naturalna Kąpiel Ziołowa Prebiotyczna nawilżająco – łagodząca + Sól Epsom
    Idealna propozycja dla osoby, która po pierwsze posiada wannę, a po drugie: uwielbia relaksujące kąpiele. Mieszanka ziołowa to maksimum cennych substancji odżywczych, którą zaparza się jak herbatę. Wywar wlewa się do ciepłej wody w wannie, a więc kąpiemy się wyłącznie w cennej esencji wyselekcjonowanych ziół. Sól epsom zregeneruje mięśnie i otworzy pory, co pomoże wniknąć składnikom aktywnym. Czyste i naturalne dobro zamknięte w dwóch pojemnikach – z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

 

 

 

  • Zestaw dla cery suchej: Krem-elixir na dzień + Kwas hialuronowyDla cery suchej: Krem-elixir na dzień + Kwas hialuronowy
    Chcesz zatrzymać młodość? Szukasz najlepszego rozwiązania dla swojej mamy? A może przyjaciółka skarży się na suchą cerę? W takim razie kwas hialuronowy o najwyższym możliwym na rynku stężeniu 4% oraz krem-elixir na dzień to będzie strzał w dziesiątkę! Krem posiada mnóstwo składników aktywnych, których działanie widocznie poprawi cerę. W połączeniu z kwasem tworzy idealną całość, która ubogaci codzienną pielęgnację, czyniąc ją wprost BOSKĄ.

 

  • ZESTAW DLA ZMĘCZONYCH DŁONIDla zmęczonych dłoni: Peeling do rąk +Krem do rąk (500ml+500ml)
    Dłonie to wizytówka każdego człowieka. Spójrz na dłonie, a dowiesz się, jaki styl życia aktualnie prowadzi jego posiadacz. Czy często bez rękawiczek biegnie do pracy? A może zapomina o regularnych złuszczaniu naskórka? Czy pracuje, tworząc rękodzieła? A może jest lekarzem i nie może przypomnieć sobie, jak to było mieć nawilżone dłonie? Podaruj prezent od serca, który zaradzi na bolączki bliskiej osoby.

 

 

 

 

#KARTA PODARUNKOWA

Martwisz się, że nie trafisz w gusta? W takim razie postaw na alternatywę bezpieczną, ale w dobrym tonie! Karta podarunkowa to piękny gest, a co więcej: zapakowany tak, jak bliska osoba na to zasługuje. Dostępne nominały zaczynają się od 50, a kończą na 500 zł, dlatego każdy znajdzie kartę, która odpowie na jego potrzeby. Sprawdź koniecznie!