Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla bliskiej osoby? Voucher na kosmetyki naturalne to coś, co może przypaść Ci do gustu. Często trudno nam jest ocenić, jakie kosmetyki sprawdzą się u kogoś innego. Nie znamy bowiem dokładnie problemów, z jakimi boryka się na co dzień obdarowywana osoba. Kupienie produktów kosmetycznych „na czuja” może nie być dobrym pomysłem, a uśmiech zniknie z twarzy obdarowanej razem z produktami kosmetycznymi, których nie może używać.

VOUCHER CZY PIENIĄDZE NA PREZENT?

Jeśli zacząłeś rozmyślać nad możliwością kupna voucheru, z pewnością przywitałeś również myśl, czy przypadkiem pieniądze w ozdobnej kopercie nie będą lepszą alternatywą na prezent. Wszak taka osoba będzie mogła zdecydować sama, na co przeznaczy otrzymaną gotówkę. Niestety, nie da się odgadnąć, czy taka forma nie zostanie odebrana jako przejaw braku szacunku oraz pójście po linii najmniejszego oporu. Przygotowanie jakiego prezentu zajmie mniej czasu niż włożenie gotówki do koperty? Raczej nikt z nas nie chciałby być posądzony o to, że nie obchodzi nas druga osoba, a prezent wręczyliśmy, „bo tak wypada”.

Vocher na kosmetyki danej firmy pokazuje, że wierzymy w daną markę, a ich produkty uważamy za coś wyjątkowego. Taki prezent daje wrażenie, że naprawdę zależy nam na drugiej osobie, a w dodatku: liczymy się z jej zdaniem i preferencjami, zostawiając wolny wybór w kontekście konkretnych produktów kosmetycznych. To do niej będzie należała decyzja czy potrzebuje oleju z pestek awokado, czy może zdecyduje się na olej z pestek winogron.

KARTA PODARUNKOWA – PREZENT UNIWERSALNY

Zdecydowanie voucher to prezent uniwersalny. Stanowi bowiem formę pośrednią pomiędzy niezbyt elegancką gotówką a nietrafionym prezentem materialnym. W przypadku, gdy mamy tylko podstawowe informacje na temat przyszłego obdarowanego – np. ulubione hobby, jak spędza dzień, jesteśmy w stanie dość gładko wyjść z opałów poszukiwania prezentu. Karta podarunkowa to aurea mediocritas, czyli złoty środek w morzu pomysłów na prezenty. Dzięki niemu wręczamy jakoby prezent niematerialny – a jednocześnie jesteśmy pewni, że nasz obdarowywany/a dokonają najlepszego wyboru już stricte materialnego.

DLA KOGO KARTA PODARUNKOWA

Oczywiście, pomysł na wręczenie voucheru może posiadać wady. Zwykle wykorzystanie karty podarunkowej jest ograniczone w czasie. Nasze BOSQIE vouchery mają jednak dość długi termin ważności, bo aż 12 miesięcy. Zdarzają się jednak marki, które oferują bony ważne przez 3 miesiące. Pytanie, jakie należy sobie zadać to: czy osoba obdarowywana będzie w stanie szybko zrealizować bon, czy może wolałaby odłożyć realizację prezentu w czasie?

Ten rodzaj prezentu sprawdzi się w szczególności dla osób, które posiadają już bardzo dużo przedmiotów materialnych, są oszczędne i z reguły nie wydają pieniędzy na „małe przyjemności dla siebie”.

PREZENT DLA KOBIETY OD MĘŻCZYZNY – GOTOWY PRZEPIS

Jeśli jesteś mężczyzną to prawdopodobnie na myśl o prezencie dla kobiety wpadasz w lekką panikę. A jeśli nie, to przynajmniej wydasz z siebie ciężkie westchnienie. Skomponowanie prezentu dla kobiety to często zmora wielu mężczyzn. Zwłaszcza, gdy nie chcesz nieustannie obdarowywać jej tym samym: perfumami lub biżuterią. Każdy czasem pragnie kogoś zaskoczyć lub doświadczyć miłej niespodzianki. Podarowanie karty podarunkowej to często jedno z najlepszych i najrozsądniejszych wyjść.

VOUCHER BOSQIE

Warto zwrócić uwagę na benefity, jakie oferuje dany sklep wraz z kartą podarunkową. W naszym sklepie karty podarunkowe łączą się z aktualnie trwającymi promocjami. Dostępne są różne nominały na każdą kieszeń:  50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 500 zł, a  niewykorzystane środki na karcie podarunkowej pozostają na niej i mogą zostać zrealizowane przy kolejnych zamówieniach. To świetna opcja, dzięki czemu nie ma konieczności kupowania „na zapas”, a tylko w przypadku, gdy np. skończy nam się żel pod prysznic.

Jeśli jesteś zainteresowana/ny naszymi kartami podarunkowymi, kliknij tutaj i dowiedz się więcej.