Mamy rok 2021. To czas, kiedy wchodzimy w nową erę, gdzie powinniśmy ze wszelkich sił zadbać o naszą planetę – Ziemię. Sztuczne substancje, konserwanty, testowanie na zwierzętach – to wszystko powinno zostać zastąpione tym, co naturalne i płynące wprost od Matki Ziemi. W BOSQIE nasza idea powrotu do natury łączy się z zaspokojeniem pierwotnej potrzeby piękna i estetyki człowieka. W BOSQIE pragniemy, by dbałość o naturę oraz dbałość o ludzkie ciało nie były antagonistycznymi ideami, lecz tworzyły synergiczną całość.

WEJDŹ DO ŚWIATA NATURY

Wraz z rozwojem technologii zapomnieliśmy, jakie niesłychane dobra czekają na nas tuż obok, w naszym lesie, ogrodzie czy na łące. Czas przypomnieć sobie, jak magiczny wydawał się świat, gdy patrzyliśmy na niego jako dzieci, a więc nieskażeni jeszcze wiedzą, pełni pierwotnej, naturalnej mądrości. Wszystko, co wartościowe i naturalne, umieściliśmy w naszych BOSKICH kosmetykach. Nasi konsumenci cenią sobie proste składy produktów, które przypominają w ich rytuałach kosmetycznych o tym, jak ważny jest nieustanny kontakt z naturą. Zdajemy sobie sprawę, że w dobie wciąż galopujących marek kosmetycznych, dodających syntetyczne i coraz to nowe chemikalia, stajemy się ostoją tego, co sprawdzone, pełne jakości i produkowane w zgodzie z naturą. I jesteśmy z tego dumni!

BOSKA CODZIENNA PIELĘGNACJA

W naszym asortymencie umieściliśmy wszystko, co potrzebne do codziennej naturalnej i należytej dbałości o ludzkie ciało. BOSQIE to wyjątkowe żele pod prysznic, mydła i kremy do rąk, masła i balsamy do ciała, ale także delikatne hydrolaty (wody kwiatowe), olejki eteryczne, aż wreszcie: mieszanki ziół idealne do skomponowania relaksujących kąpieli, jakie można przeprowadzić w najbardziej ekskluzywnych gabinetach odnowy biologicznej. To także wyjątkowe glinki, z których można samodzielnie przygotować maseczki na twarz, jak również naturalne sole do kąpieli, m. in sól EPSOM o nawilżających i regenerujących skórę właściwościach.

PREBIOTYKI – POZNAJ ICH MOC

BOSQIE to Prebiotyczne Naturalne Kosmetyki, czyli produkty zawierające niezwykle cenne substancje prebiotyczne dbające o rozwój naturalnego mikrobiomu ludzkiej skóry. Jedność z naturą nabiera nowego i głębszego znaczenia – od teraz nasi konsumenci mogą zatroszczyć się o synergię naturalnych i potrzebnych kompanów życia, czyli mikroflory z naszą skórą. Prawidłowy rozwój drobnoustrojów sprawia, że silniejsza staje się linia obrony przed patogenami, które konkurują z „dobrymi” bakteriami o miejsce na ludzkiej skórze. Prebiotyki ochraniają płaszcz hydrolipidowy skóry, czyniąc ją nawilżoną i zadbaną. Nie ulega wątpliwości, że prebiotyki z każdym kolejnym rokiem będą substancjami coraz mocniej pożądanymi w produktach kosmetycznych przez świadomych konsumentów. A zatem na pytanie: czy jesteśmy marką potrzebną na rynku kosmetycznym? – odpowiemy bez wahania: jak najbardziej!

CIAŁO TO MIŁOŚĆ

Dbałość o skórę to najwyższy przejaw miłości do swojego ciała, które jest naszym wyjątkowym i jedynym domem. W BOSQIE stawiamy nie tylko na produkty kosmetyczne, które pomogą w codziennej pielęgnacji ciała. Stawiamy także na coś równie cennego: na pielęgnację duszy, która z każdym wyjątkowym rytuałem kosmetycznym uspokaja się i wprowadza nas w błogi stan relaksu i odprężenia. Czyż nie o to chodzi w naszym życiu? O przeżywanie i dostarczanie sobie pozytywnych emocji? Nasze kosmetyki mają zatem zadanie podwójne: zatroszczyć się o ludzkie ciało z najwyższą dbałością oraz nieść przekaz do naszego wnętrza o unikalności każdej istoty ludzkiej. Mamy nadzieję, że ta idea będzie rozbrzmiewać razem z naszym rozwojem i wyniesie na nowy poziom temat ludzkiej pielęgnacji w ujęciu holistycznym.