Maseczka do twarzy, maska w formie stałej, płynnej, w płachcie…na rynku dostępna jest cała gama masek do twarzy. Które z nich warto włączyć do naszej codziennej pielęgnacji twarzy? Z pewnością wybór powinien paść na te o dobrym składzie, bez zbędnych dodatków. Najlepiej, gdy kosmetyk jest pozyskiwany w zgodzie z naturą, z poszanowaniem jej praw. Sprawdź, jakie maseczki rekomenduje BOSQIE. 

MASECZKA DO TWARZY

Maska do twarzy to taki produkt, który każdy powinien włączyć do rutyny pielęgnacyjnej. Możliwość doboru składników maseczki do problemu bądź po prostu typu naszej cery sprawia, że staje się ona wyjątkowo trafnym narzędziem w naszym dbaniu o najpiękniejszą wersję siebie. Maski warto stosować regularnie, chociaż w ich przypadku, pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym użyciu, co czyni je naprawdę pomocnymi. Maski do twarzy to często produkty bogate w związki aktywne. Mają za zadanie nawilżyć, odżywić naszą skórę. Jest to jednak uzupełnienie pielęgnacji – bez odpowiednich nawyków dotyczących mycia oraz zmywania makijażu, nawet najlepsza maska nie będzie w stanie nam pomóc.

JAKĄ MASECZKĘ DO TWARZY WYBRAĆ?

W BOSQIE stawiamy na naturalne komponenty. W naszym sklepie proponujemy naturalne glinki, które miesza się z hydrolatem w celu stworzenia idealnej, skrojonej pod siebie maski do twarzy. Jeśli masz dylemat, którą glinkę wybrać, proponujemy postawić na nawilżenie skóry. Często osoby posiadające cerę trądzikową skupiają się na wysuszaniu skóry, podczas gdy podstawą każdej pielęgnacji jest NAWILŻENIE.

SPRAWDŹ GLINKI BOSQIE

Koniecznie napisz nam, jaka kombinacja glinki oraz hydrolatu sprawdziła się u Ciebie. A jeśli zastanawiasz się nad doborem odpowiednich kosmetyków, napisz do nas na messengerze – z  przyjemnością doradzimy i ułożymy pielęgnację pod Twoją skórę!