Naturalne peelingi do ciała BOSQIE to kosmetyki, które pomagają złuszczyć i usunąć martwy naskórek, a przez to wyraźnie poprawić kondycję skóry. Regenerują i poprawiają jędrność skóry. Posiadają silne właściwości antycellulitowe oraz skutecznie usuwają obumarły naskórek. Łagodnie oczyszczają i orzeźwiają skórę. Dzięki zawartości naturalnych składników takich jak zioła, minerały i składniki odżywcze wzmacniają skórę, dzięki czemu jest gładka i elastyczna.

Prebiotyczne żele pod prysznic z peelingiem

Polecamy drobnoziarniste pumeksowe peelingi do ciała w lekkim, delikatnym i pachnącym żelu. Delikatnie złuszczają, skutecznie wygładzają i odświeżają naskórek. Dodają skórze blasku i energii. Uzupełniają codzienną pielęgnację oczyszczającą. Idealne do codziennego stosowania zamiast żelu pod prysznic. Dla każdego rodzaju skóry, płci i wieku. Testowane dermatologicznie i bezpieczne dla alergików.

Peelingi natłuszczające

Moc minerałów zamknięta w poręcznym słoiku, przygotowana dla najbardziej wymagającej skóry. Gruboziarniste, natłuszczające peelingi BOSQIE stworzone do mineralizacji i dogłębnego złuszczenia skóry. Zawarty w nich magnez efektywnie wchłania się przez skórę, a podczas peelingu złuszcza martwy naskórek by móc dostarczyć skórze cennych składników odżywczych.

Tytuł

Przejdź do góry