Sole do kąpieli

Nie potrzebujesz wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów, kosmetyczek, by wyczarować w swojej łazience Królestwo Spa. Wysoko wyselekcjonowane składniki pomogą Ci poczuć dobroczynne działania Boskich produktów.

Zanurzenie się w kąpielach solnych BOSQIE zapewnią Ci:

– biologiczną odnowę skóry,

O – oczyszczenie,

S –skuteczność aktywnych ziół i  minerałów,

– Queen(królową/króla) w wyciszeniu i regeneracji sił,

– idealną skórę,

– euforię doznań.

Naturalne prebiotyczne sole do kąpieli

W swojej palecie dobroczynnych produktów do pielęgnacji BOSQIE prezentuje naturalne prebiotyczne sole do kąpieli. Zawierają kompleks biopierwiastków, które sprzyjają dobremu samopoczuciu. Podczas kąpieli sole pobudzają metabolizm i wspomagają kuracje antycellulitowe. Mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie.  Zapewniają dogłębny detoks, oczyszczenie, co sprzyja poprawie wyglądu skóry. Kąpiel w soli skutecznie odtruwa, odkwasza i oczyszcza organizm z toksyn. Zawartość ziół w solach Bosqie skutecznie wzmacniają oddziaływanie minerałów na nasz organizm. Pomagają przy grzybicy, łuszczycy i  w problemach skórnych. Działają antyzapalnie, antybakteryjnie, i przeciwgrzybicznie. Wyciszają, regenerują bolesne mięśnie oraz wzmacniają naszą skórę.  Sól dodana do wody zmiękcza ją, dzięki temu nasza skóra się nie przesusza. Staje się gładka, odżywiona i miękka.

Sole do zadań specjalnych (karnalitowa, magnezowo-gorzka EPSOM)

Wysoko zmineralizowane sole do kąpieli BOSQIE posiadają silne właściwości pielęgnacyjno – leczniczo-terapeutyczne. Zanurzenie swojego ciała w tak drogocennych minerałach pozwoli skórze odzyskać świeżość, witalność i ukojenie. Magnez usprawnia pracę serca, ma korzystny wpływ na mózg i wzmacnia mięśnie. To właśnie przez skórę magnez wchłania się najbardziej efektywnie i dlatego tak ważne są kąpiele w skutecznych, sprawdzonych solach. Pozytywnie wpłyną na elastyczność i wygładzenie naskórka. Zawarte w solach BOSQIE biopierwiastki przyswajane są nie tylko przez skórę, mają również zbawienny wpływ na nasze płuca, sprzyjając w leczeniu dróg oddechowych. Skutecznie łagodzą bóle reumatyczne, artretyczne, jak również dolegliwości pourazowe. Zmniejszają obrzęk nóg. Zapobiegają skurczom mięśni oraz łagodzą dolegliwości migrenowe oraz ułatwiają zasypianie.

Dzięki połączeniu drogocennych darów natury ze specjalistyczną wiedzą osób tworzących produkty BOSQIE, możemy już dziś zastąpić kosztowną wizytę w sanatorium, w leczniczo-terapeutyczną odnowę biologiczną w swojej łazience. Możemy też poczuć się bezpiecznie, bo wszystkie produkty BOSQIE nie zawierają szkodliwych czynników, które niekorzystnie wpływają na organizm i skórę.

Oczyszczenie, mineralizacja, odnowa skóry z naturalnymi solami do kąpieli BOSQIE

Tytuł

Przejdź do góry