Oleje

Oleje kosmetyczne BOSQIE to najlepszej jakości 100% naturalne oleje roślinne, nierafinowane i tłoczone na zimno. To tłuszcze roślinne, tłoczone z różnych części roślin: owoców, nasion, pestek – dzięki czemu są bogate w dobroczynne substancje.

Olejki naturalne do ciała doceniane są za szereg właściwości odżywczych i nawilżających. Nakładane po kąpieli na wilgotną skórę doskonale wchłaniają się i gwarantują skórze skondensowaną porcję witamin. To jeden z najskuteczniejszych sposobów szybkiej i efektownej regeneracji. Stosowane do masażu łagodzą bóle mięśni i stawów, przeciwdziałają rozstępom i redukują cellulit. Znajdują szerokie zastosowanie do olejowania włosów, które po takiej kuracji odzyskują siłę, miękkość i blask. Dodatkowo naturalne oleje roślinne regulują pracę gruczołów łojowych, zmniejszając nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy.

Jaki olej BOSQIE wybrać do pielęgnacji twarzy i ciała?

Aby wybrać odpowiedni olej dla siebie, zapoznaj się dokładnie z kondycją i potrzebami swojej skóry. W ofercie BOSQIE znajdziesz bogaty wybór naturalnych olejów kosmetycznych, nierafinowanych, tłoczonych na zimno i ekologicznych. W sklepie BOSQIE możesz zamówić między innymi olej ze słodkich migdałów, awokado, abisyński, z krokosza barwierskiego, rokitnika, pestek winogron i znacznie więcej…

Wybór oleju to kwestia bardzo indywidualna.

Tytuł

Przejdź do góry