Naturalna apteczka

Gdy byliśmy mali, często nasze babcie smarowały nas (a przynajmniej większość z nas) podczas gorszego samopoczucia maściami i kremami o bardzo interesującym zapachu.

Nie od dziś wiadomo, że kosmetyki leczyć nie mogą. Mogą jednak działać wspomagająco i mają wiele pozytywnych zastosowań. Dlatego polecamy Ci nasze naturalne ziołowe kremy do nacierania. Oto naturalna apteczka, którą każdy powinien mieć w swoim domu.

Naturalny krem do nacierania

Stosowanie kremu do nacierania BOSQIE zaleca się do przy różnych dolegliwościach bólowych, np. mięśni, stawów czy kręgosłupa, powstałych na tle zwyrodnieniowym lub w wyniku uprawiania sportu lub kontuzji. Dobroczynne esencje olejków eterycznych wykazują działanie przeciwbólowe, rozgrzewające i rozluźniające. Nacieranie i inhalacja pomaga zmniejszyć objawy przeziębienia, pomagając udrożnić zatkany nos, oraz ułatwia oddychanie. Wspomaga  zasypianie.

Naturalny krem majerankowo – ziołowy

Unikalna kombinacja sześciu ziół w połączeniu z woskiem pszczelim przynosi ulgę w oddychaniu w przypadku schorzeń górnych dróg oddechowych (pomaga przy zatkanym nosie) oraz łagodzi objawy choroby lokomocyjnej. Działa także kojąco w przypadku ukąszeń przez owady czy opuchliznach. Niezbędny w każdym domu.

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne mają szczególne zastosowanie w aromaterapii. Eukaliptus oraz kamfora to często zapachy, które pamiętamy z dzieciństwa, gdy byliśmy chorzy. Pomagały nam one w znacznym stopniu poczuć się lepiej.

Tytuł

Przejdź do góry