Demakijaż i oczyszczanie twarzy

Kosmetyki do demakijażu i oczyszczania twarzy — przygotuj skórę na działanie kremu.

Odkryj najlepsze, naturalne kosmetyki do oczyszczania twarzy.

Odpowiednio oczyszczona skóra to podstawa pielęgnacji twarzy, również w przypadku mężczyzn. Dokładne usuwanie zanieczyszczeń pozwala skórze oddychać i sprawia, że wygląda zdrowo i promiennie.

Naturalne kosmetyki BOSQIE do oczyszczania twarzy to bezpieczne rozwiązanie bez obawy przed podrażnieniem skóry. Tradycyjne detergenty zastąpiliśmy wyciągami roślinnymi o działaniu przeciwzapalnym, przeciwstarzeniowym i regeneracyjnym. Użyte przez nas surowce doskonale myją, nie powodując podrażnień.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo zanieczyszczona jest nasza skóra pod koniec dnia. Kurz, smog, pot, bakterie oraz inne czynniki zewnętrzne wpływają na to, że Twoja skóra jest obciążona kilkoma warstwami niewidocznego i nieodczuwalnego brudu.

Naturalne kosmetyki BOSQIE tonizują skórę, wzmacniają ją i odświeżają. Niwelują wszelkie niedoskonałości takie jak wypryski, zaskórniki, sprawiają że skóra staje się gładka i odżywiona.  Wszelkie zanieczyszczenia, z którymi w ciągu dnia ma styczność nasza cera, tworzą barierę dla składników odżywczych z kremów, które stosujemy. W efekcie stosowanie najlepszych kremów dostępnych na rynku byłoby bezcelowe. Równie istotny jest wybór odpowiednich kosmetyków do oczyszczania twarzy i ich regularne oraz prawidłowe używanie.

Płyn micelarny

Jego głównym zadaniem jest oczyszczenie, usunięcie makijażu i odświeżenie skóry. Co więcej, przy systematycznym stosowaniu może zmniejszać widoczność porów i łagodzić podrażnienia. W jego składzie znajdziemy głównie micele. To mikroskopijne cząsteczki o kulistym kształcie, które łączą się z resztkami makijażu, sebum i zanieczyszczeniami gromadzącymi się na skórze w ciągu całego dnia. Jest polecany szczególnie osobom o wrażliwej i suchej skórze.

Krem do mycia twarzy i demakijażu

Delikatny krem do oczyszczania twarzy, dzięki któremu demakijaż staje się prawdziwą przyjemnością. Wystarczy nanieść krem na płatek kosmetyczny i delikatnymi pociągnięciami usunąć ze skóry makijaż i zanieczyszczenia. Nowa generacja niepieniącego się oczyszczania twarzy – przywraca blask i miękkość skórze. Delikatnie i skutecznie rozpuszcza makijaż i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Skutecznie myje, odświeża i nawilża.

Olej do mycia twarzy

Oczyszczanie twarzy olejem może wydawać się absurdalne. Jednak nabiera to sensu, gdy przypomnimy sobie zasadę, że tłuszcz rozpuszcza tłuszcz. A to przecież doskonale przekłada się na naszą twarz! Cząsteczki jednego rodzaju tłuszczu (oleju do demakijażu) mieszają się z cząsteczkami innego tłuszczu (zanieczyszczeń i brudu zgromadzonego na naszej skórze) i bez problemu zostają z niej usunięte.

Hydrolat

Hydrolaty i wody kwiatowe/ziołowe to produkty przeznaczone do zmywania i odświeżania skóry. Podstawowym zadaniem hydrolatu jest przywrócenie prawidłowego pH skóry, która została oczyszczona wcześniej myjącymi produktami. Cząsteczki hydrolatu wnikają w głąb porów, delikatnie złuszczają naskórek, usuwają nadmiar sebum, usuwają ze skóry drobnoustroje, odkażają i łagodzą podrażnienia.

Pamiętaj, że dobór odpowiedniego i skutecznego kosmetyku ma znaczący wpływ na codzienną kondycję Twojej skóry. Demakijaż i oczyszczanie twarzy to bardzo ważny krok w drodze do pięknej skóry. Nie pozwól, aby zwykłe zaniedbanie, czy brak czasu spowodował, że Twoja skóra będzie szybciej się starzała. Nadaj jej zdrowego wyglądu i blasku, stosując sprawdzone i skuteczne produkty do oczyszczania twarzy. Dobrze dobrane kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy potrafią całkowicie zmienić wygląd Twojej skóry.

Tytuł

Przejdź do góry