Mydła do rąk

Przedstawiamy nasze naturalne mydła i peelingi do rąk, by Wasze dłonie były Waszą wizytówką.

Mydła do rąk

Naturalne mydła do rąk zawierają tylko naturalne składniki wprost z natury. Nie chcieliśmy zawierać w nich syntetycznych substancji, które tak chętnie stosowane są przez innych producentów. Zdajemy sobie sprawę, że stosowanie silniejszych detergentów w kosmetykach jest akceptowalne i zgodne z prawem – naszą misją jest jednak rezygnacja z syntetycznych związków, które powszechnie uważa się „bezpieczne”, lecz nie do końca konieczne.

Mydła do rąk stymulują rozwój przyjaznych dla skóry dobroczynnych bakterii, jednocześnie nie dopuszczają do rozwoju szkodliwej flory bakteryjnej. Mydła BOSQIE niwelują ryzyko infekcji i chorób skórnych. Kosmetyk  odbudowuje i wzmacnia barierę ochronną skóry, zapobiegając alergiom i podrażnieniom.  Prosty gest pielęgnacji staje się prawdziwym luksusem.

Naturalne mydła do rąk z prebiotykiem

Dzięki naturalnym składnikom działają dobroczynnie na skórę – regenerują naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry.

Naturalne mydła BOSQIE mogą być stosowane przez wszystkich – nawet przez dzieci. Nie naruszają naturalnej warstwy ochronnej skóry. Pomagają niwelować szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Stworzone są tylko z naturalnych surowców, wzbogacone atrakcyjnymi zapachami.

Czynność mycia rąk to nie tylko higieniczny obowiązek, ale również przyjemność dla zmysłów. Delikatny żel doskonale się pieni, pozostawiając skórę nieskazitelnie czystą i nawilżoną.

Gama naturalnych kosmetyków BOSQIE obejmuje unikatowe i dopełniające się nawzajem produkty oczyszczające o zaskakujących formułach. Dokładnie umyta i oczyszczona skóra staje się promienna i pełna blasku.

Zamień swoje mydło w płynie na naturalne mydło do rąk BOSQIE – przemawia za nim skuteczność i jakość, potwierdzona certyfikatami.

Po umyciu rąk mydłem warto używać naturalne prebiotyczne kremy do rąk by wspierać naturalną pielęgnację delikatnej skóry dłoni.

Tytuł

Przejdź do góry