Idealna pielęgnacja twarzy powinna być związana z zastosowaniem różnych kosmetyków, dzięki którym zadbać będzie można o każdy element począwszy od oczu, skórę na policzkach czy usta, które również wymagają staranności i dbałości. Pomadki do ust, jakie obecnie są nam proponowane to wiele różnych produktów, jednak tylko niektóre z nich można zaliczyć do tych, które zasługują na polecenie. Wśród nich znajduje się pomadka do ust „Mango” Bosqie. Warto bliżej zapoznać się z tym produktem i zrozumieć, dlaczego stosowanie tej pomadki będzie dobrą decyzją.

Proponowana pomadka do ust „Mango” w poręcznym słoiczku swoją siłę czerpie z naturalnego składu.
Ponad 99% składników wykorzystanych do produkcji tej pomadki to naturalne substancje. Dzięki temu pomadka będzie doskonałym wyborem również dla osób z wrażliwą cerą, które muszą unikać kontaktu z chemicznymi składnikami kosmetyków.

Ochrona

Skład naturalnej pomadki Mango, w której wykorzystane jest masło mango, olej kokosowy, wosk pszczeli, witamina E, olej lniany i olej ryżowy, sprawia że produkt doskonale nawilża, natłuszcza i gwarantuje odżywienie skóry na ustach. Zastosowanie pomadki przed wyjściem z domu zapewni ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych jak wiatr i mróz oraz promienie słoneczne.

Jakość zapewniona ręcznym wykonaniem

Charakterystyczną cechą pomadki jest jej ręczne przygotowanie, realizowane w krótkich seriach, dzięki czemu producent ma pełną kontrolę nad procesem powstania pomadki i tym samym jest w stanie zapewnić klientom produkt na najwyższym poziomie. Zbilansowany naturalny skład produktu pozbawiony jest dodatku składników chemicznych.

Wszystkie składniki jak olej kokosowy, wosk pszczeli, olej lniany i ryżowy to naturalne substancje gwarantujące idealne nawilżenie. Dodatek witaminy E sprawia, że usta otrzymują substancje odżywczą, która doprowadza do ich regeneracji w okresie trudnych warunki atmosferyczne nie sprzyjają utrzymaniu skóry w doskonałej kondycji. Niewątpliwie na uwagę zasługuje również wyjątkowy smak pomadki, która przywiedzie na myśl letnie miesiące, gdy możemy zajadać się słodkimi owocami mango.

Zadbaj o wygląd i ochronę ust z balsamem odżywczym w naturalnym kolorze.