Krem majerankowo-ziołowy BOSQIE jest bezpieczną kosmetyczną maścią, która znalazła zastosowanie jako balsam używany podczas przeziębienia, ponieważ posiada właściwości antybakteryjne.

Stosowany jest w objawach podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa, katarze z obrzękiem błon śluzowych nosa i uczuciem utrudnienia oddychania.

Delikatnie natłuszcza okolice dziurek nosa i jamę nosową oraz zmniejsza wytwarzanie wydzieliny podczas kataru.
Zawarte w nim olejki eteryczne (majerankowy, eukaliptusowy, miętowy, lawendowy i sosnowy) wykazują wysoką skuteczność w dolegliwościach związanych z oddychaniem oraz udrażniają nos. Krem tworzy warstwę ochronną, która sprzyja procesowi regeneracji, przez co kojąco nawilża i pielęgnuje dolny odcinek nosa. Jednocześnie ułatwia usuwanie strupów i zaschniętych skorup. Chroni błonę śluzową nosa przed wysychaniem w przypadku suchego powietrza.

Przyjemnie miękki i gładki krem rozprowadza się równomiernie na skórze i śluzówkach nosa.

Krem majerankowo-ziołowy BOSQIE należy stosować:

  • w przypadku dolegliwości suchości błony śluzowej nosa spowodowanej np.: niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi, stosowaniem aerozoli do nosa, innymi schorzeniami takimi jak polekowy lub alergiczny nieżyt nosa,
  • po zabiegach chirurgicznych w celu ograniczenia powstawania strupów i ułatwienia procesu regeneracji podrażnionej błony śluzowej,
  • w celu ograniczenia skutków krwotoków z nosa, również po przebytych urazach,
  • w zapobieganiu i regeneracji pęknięć skóry okolic nosa powstających na skutek dolegliwości kataru,
  • jako wsparcie uzupełniające w przypadku zatkanego nosa, np. przy przeziębieniu lub alergii
  • w celu oczyszczania i nawilżania błony śluzowej nosa, np. przy suchym powietrzu, klimatyzacji,
  • w pomocy przy usunięciu zaschniętej wydzieliny z nosa,

Sposób użycia
Wprowadzić odrobinę kremu do każdego otworu nosowego, kilka razy dziennie. Krem może być wprowadzany do wnętrza nosa za pomocą wacika. Poleca się nakładanie kremu pod nosem. Wdychanie zawartych w nim olejków eterycznych spowoduje udrożnienie nosa, a tym samym poprawi komfort oddychania.